Last Viewed
Bewaard
Louyet Sint-Pieters-Leeuw
Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 08:30 - 18:30
Za 10:00 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 08:00 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

mini.

Contact & team :

Algemeen

Concessiehouder Laurent Louyet MINI BMW

Concessiehouder

Laurent Louyet

Tel: 071 20 22 60

Fax: 02 360 07 77

E-Mail:

Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Alexis Van Hoeck

Operationeel Directeur

Alexis Van Hoeck

Tel: 02 360 08 80

Fax: 02 360 07 77

E-Mail:

Alexis.Van-Hoeck@louyet.net.bmw.be

Nieuwe MINI's

dam Image

mini ambassadeur

Christophe Buekens

Tel: 02 365 06 66

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Christophe.Buekens@louyet.net.MINI.be

dam Image

Mini Ambassadeur

Arnaud Driessens

Tel: 02 365 06 66

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Arnaud.Driessens@louyet.net.MINI.be

Koen.Corbeel@vandeperre.net.mini.be

Fleet Sales Executive

Koen Corbeel

Tel: 02 359 95 09

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Koen.Corbeel@louyet.net.mini.be

Tweedehands MINI's

niels van gelder mini used car next

VERKOPER TWEEDEHANDSWAGENS

Niels Van Gelder

Tel: 02 359 95 09

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: niels.van-gelder@louyet.net.bmw.be

Magazijn

dam Image

Magazijnier

Martine Dubois

Tel: 02 365 06 64

Fax : 02 360 07 77

E-Mail:

Martine.Dubois@louyet.net.MINI.be

dam Image

Magazijnier

Youssef Ben Jelloun

Tel: 02 365 06 64

Fax : 02 360 07 77

E-mail:

Youssef.Ben-Jelloun@louyet.net.MINI.be

Carrosserie

dam Image

Verantwoordelijke carrosserie

Michel Triste

Tel: 02 365 06 58

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: michel.triste@louyet.net.MINI.be

Receptie

dam Image

Verantwoordelijke receptie mini

Sébastien Gillet

Tel: 02 360 08 80

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Sebastien.Gillet@louyet.net.MINI.be

dam Image

Service Advisor

Sarah De Koker

Tel: 02 360 08 80

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Sarah.De-Koker@louyet.net.bmw.be

Administratie

dam Image

VERKOOPSADMINISTRATIE

Marla Cochez

Tel: 02 359 95 09

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Marla.Cochez@louyet.net.MINI.be

dam Image

Verkoopsadministratie

Heidi Michiels

Tel: 02 359 95 09

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Heidi.Michiels@louyet.net.MINI.be

David Vermeir

Verkoopsadministratie

David Vermeir

Tel: 02 359 95 09

Fax: 02 360 07 77

E-Mail:

David.Vermeir@louyet.net.bmw.be

Marketing

Kevin.Van-Cutsem@vandeperre.net.bmw.be

Marketing Coordinator

Kevin Van Cutsem

Tel: 02 360 08 80

Fax: 02 360 07 77

E-Mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be